Reklamı Geç

Hızlı Göbek Eritme

Etrafınızdaki hemen hemen her kadının bölgesel kilolarıyla problemi vardır. Hatta belki sizin bile.. Kimi kadınlar çok zayıf olmalarına rağmen, göbeklerinde biriken yağlardan şikayetçidir. Göbek yağlanmasından kurtulmak mümkün değil mi?

Hızlı Göbek Eritme
Hızlı Göbek Eritme admin
Bu içerik 825 kez okundu.

Göbek Eritmek Mi?

Etrafınızdaki hemen hemen her kadının bölgesel kilolarıyla problemi vardır. Hatta belki sizin bile.. Kimi kadınlar çok zayıf olmalarına rağmen, göbeklerinde biriken yağlardan şikayetçidir. Göbek yağlanmasından kurtulmak mümkün değil mi? Elbette mümkün. İşte ipuçları:

1. Egzersiz olmadan olmaz

Eğer egzersizleri sabah yapmayı tercih edersiniz enerji, dolayısı ile de yağ atmanız mümkündür, ki uzmanlar da bunu tavsiye eder. Eğer akşam egzersizleri yapabiliyor iseniz bu durumda ise gün içinde biriktirdiğiniz şekeri vücudunuzdan atmış olacaksınız. Göbek eritmek için en ideal hafif egzersiz ise mekik çekmektir.

2. Beslenmede değişiklik

Akşam yemeklerinde mineral ve vitamin ağırlıklı (bu da sebze anlamına gelir) beslenmek göbek yağlanmasını yavaşlatır. Ayrıca iki öğün arasında da fazla zaman geçirmemek bir başka akıllıca tedbir olabilir. Sık aralıklarla ama küçük porsiyonlarla yemek de çok iyi bir çözümdür. Bunun yanında karbonhidrat ve hayvansal yağlardan uzak durulmalıdır.

3. Tuzu deneyin

Rafine tuz yerine kalın tuz alın. Bu tuzu sıcak suda eritin ve duş yapmadan önce göbek bölgenize masajla sürün. Ortalama 15 dakika sürecek olan bu işlemi haftada bir yapmaya devam edin.

4. Masaj yapın

Çünkü masaj, sürtünme etkisi ile ısı üretir ve bu sayede vücudun enerji tüketimi artar. Bu da demektir ki, masajı göbeğinize yaparsanız, göbek yağlarınızın erimesini kolaylaştırırsınız. Ancak masajın düzenli yapılması çok önemlidir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diş sağlığı için
Diş sağlığı için
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı