Reklamı Geç

Çocuklar İçin İnteraktif Masal Filin Banyosu

Çocuklar için yepyeni bir interaktif masal Filin Banyosu

Çocuklar İçin İnteraktif Masal Filin Banyosu
Çocuklar İçin İnteraktif Masal Filin Banyosu
Bu içerik 183 kez okundu.
Filin Banyosu, “Bir Kar Masalı”nın çizeri ve programcısından, 1-10 yaş arası çocuklar için tertemiz bir etkileşimli öykü olarak, AppStore ve Android Market’te yerini aldı.
 
İngiliz baba Alasdair Turner’ın kızı Çepere için yazdığı bir “uykudan evvel” masalı olan Filin Banyosu; Alasdair’den Çepere’ya bir hatıra olması emeliyle uygulama haline getirildi. Masalı anne blogger OİP fotoğraflarken, bir öbür anne blogger Deniz A. S. Çetin programladı. Türkçe seslendirmesini Melih Şendil, İngilizce seslendirmesini ise Oliver Collyer yaptı.
 
Uygulama; Filin Banyosu ismiyle Türkçe ve İngilizce olarak, Elephant’s Bath ismiyle de İngilizce olarak AppStore ve Android Market’te fiyatsız olarak okurlarıyla buluşmayı bekliyor.
 
Cümbüşlü ve orijinal içeriği, alaka çekici animasyonları, etkileşimli grafikleri, Türkçe ve İngilizce seslendirmesi, müziği ve ses efektleri ile Filin Banyosu, çocuklar için renkli bir tecrübe ve cümbüş olacak. Ufak parmaklar 20 sayfa süresince, Çepere ile beraber dolaşacak, oyuncaklarıyla oynayacak, banyoyu tamir eden file destek edecek.
 
Özellikler:
• Türkçe/İngilizce ve İngilizce olarak indirilme
• Hem Türkçe hem İngilizce alt yazı ve dinleme alternatifi
• Pek çok animasyon ve etkileşimli grafik
• Reel fizik kaidelerine göre hareket eden nesneler
• Müzik ve ses efektleri
Alasdair Turner Bir Kar Masalı çoçuk çocuklar için Elephant’s Bath etkileşimli hikaye Filin Banyosu hikaye interaktif masal masal Melih Şendil uykudan önce
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diş sağlığı için
Diş sağlığı için
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı