Reklamı Geç

Vicks İle Göbek Ve Basen Eritme

Vicks ile göbek eritmek için evde kolaylıkla uygulanabilecek olan yağ yakma kremleri kullanılabilir. 100 seneden beri kullanımı olan vicks 1980lı yıllardan beri yağ yakımı için kullanılmakta ve bölgesel zayıflama yapanların yardımcısı olmaktadır.

Vicks İle Göbek Ve Basen Eritme
Vicks İle Göbek Ve Basen Eritme
Bu içerik 386 kez okundu.

Vicksin yararları
Vicksi öğrenmeyen yoktur. Hemen hemen her konutta da kesinlikle vardır. Genelde buzdolabının bir köşesinde özellikle kış aylarında hazır bekler.

Vicksin baş sızısında çok tesirli olduğunu öğreniyor muydunuz?
Alnınıza azıcık sürün ve masaj yapın. Kısa müddette baş sızısı kalmayacak.

Siyah noktalar ve sivilceler içinde kullanılabiliyor. Sivilce olan bölgeye bir parça sürmeniz yeterlidir.

Özellikle yazın sineklerden korunmak emelli azıcık Vicks sürebilirsiniz.

Ayak yada adale sızılarınız için ideal bir çözümdür.

Göbek Yağlarını Eriten Mucize Karışım
Kilo problemleri ve obezitenin yanı gizeme bölgesel aşırılıklar, pek çok insanın problemi haline gelmiştir. Süratli kilo alıp verme, doğum, genetik özellikler gibi etmenler göbek bölgesinde yağlanma oluşmasına neden olabilir.

Üstelik bu yağlanma, çoğu zaman basmakalıp bir perhiz ile de yok olmayacaktır. Kumpaslı spor ve bölgesel incelme egzersizleri göbek eritme usullerinin en başında yer alıyor olsa da, çok daha basit bir usul olan Vicks ile göbek yağlarını eritmek de ciddi bir kitle tarafından sınanarak, zaferi onaylanmıştır.
Vicks Karbonat ile Göbek Yağlarını Eritmek

Vicks ile göbek yağlarını eritmek için pek çok değişik kür tanımı bulunuyor olsa da Vicks ile göbek eritenlerin yorumlarına bakıldığında, en tesirli olanı karbonat ve kâfur ile hazırlananıdır.

Bu kürü hazırlamak için ilk gereksinim olan yarısı dolu olan bir Vicks olacaktır. Bu vicks’in içerisine yarım tatlı kaşığı kadar karbonat ve 2 tatlı kaşığı kadar da kâfur ilave etmelisiniz. Ardından macunu, iyice karıştırmalı ve olası oldukça homojen hale getirmelisiniz. Hazırladığınız karışımını, buzdolabında rahatlıkla 1 aya kadar gizlemeniz olası.

Bölgesel Zayıflama streç film zayıflama Vicks Vicks faydaları vicks streç film vicks zayıflama Vicksle Göbek Eritme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diş sağlığı için
Diş sağlığı için
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı