Reklamı Geç

İbrahim Saraçoğlu Cilt Beyazlatma İçin Bal Maskesi Ve Lavanta Kürü

Cilt beyazlatmak için doğal maskeler ve evde uygulanabilecek kolay cilt beyazlatma kürü doğal oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu doğal tedaviler konusunda en doğru kaynaklardan biri olarak kabul edilen teknik ve önerileriyle cilt beyazlatma konusunda da etkili çözümler sunmuştur.

İbrahim Saraçoğlu Cilt Beyazlatma İçin Bal Maskesi Ve Lavanta Kürü
İbrahim Saraçoğlu Cilt Beyazlatma İçin Bal Maskesi Ve Lavanta Kürü
Bu içerik 222 kez okundu.

Lavanta: Cildin beslenmesi ve beyazlatılması noktasında kullanılması mümkün alternatifler içerisinde tesir müddetinin kısa olması ve çok doğrultulu işlevleri ile cilde tabir yerindeyse dört dize bakım yapan lavanta tanımı bir adım öne çıkar. 5 gram lavanta ve takribî iki su kadehi ölçüsünde su demlenmek için uygun bir kaba konularak 15 dakika kadar demlendirilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta; lavantanın demlenme müddetinin 15 dakikayı geçmemesidir. Dikkatli bir biçimde demlendikten sonra soğuması beklemeden süzülen karışım, akşamları öğünden 1.5 ile 2 saat kadar sonra bir çay kadehi miktarını harcanır. Tanımın tesir göstermesi için kumpaslı tüketimin çok ehemmiyetli olduğu unutulmamalıdır. Genel olarak bakıldığın; 15 günlük bir tüketimden sonra ciltte ehemmiyetli miktarda metamorfozlar alana gelmeye başlar. Tabi bu müddet ferdin cilt yapısına göre değişkenlik gösterebilir.

Bal Maskesi: Her biri birer çay kaşığı ölçüsünde olan bal, badem ve süt tozunun karıştırılmasıyla hazırlanan cilt beyazlatma maskesi, cildin besleyici tesirinden bütün anlamıyla faydalanabilmesi emeliyle cilde sürüldükten sonra 15 dakika kadar beklenir. Belirtilen vakit zarfının sonunda evvel ılık daha sonra soğuk suyla cilt maskenin kalıntılarına temizletilir. Maskenin kullanım vaktiyle ya da periyoduyla alakalı rastgele bir kısıtlama olmamasına karşın, hafta 4-5 defa kullanılması öneri edilir.

 

bal maskesi Cilt bakımı cilt beyazlatma cilt beyazlatma kürü cilt beyazlatma maskesi ibrahim saraçoğlu lavanta kürü www.kadinlarkulubu.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diş sağlığı için
Diş sağlığı için
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı