Reklamı Geç

Şanslı Kan Grupları

Son yarıyılda yapılan araştırmalara göre bazı kan grubu sahibi bireylerin bir hayli hastalık tehlikesini daha az bir biçimde taşıdığı delil edilmiş bulunmaktadır. Kan grupları ile hastalıklar arasında ehemmiyetli bir irtibat olduğunu söyleyen tahlilciler, bu araştırmayı 55.000 şahsı içeren çok geniş bir biçimde yaptıklarına söylediler.

Şanslı Kan Grupları
Şanslı Kan Grupları admin
Bu içerik 360 kez okundu.

Şanssız Kan Grubu "0" 

Amerikan Milli Sağlık Enstitüsü tarafından yapılmış olan araştırmaya göre Kuzey Batı İran'da her kan grubu üzerinde bazı araştırmalar yapıldı. Kan grubu ile mide kanseri arasında bağ incelendi.

Bundan sonra da neticeler söylendi. Buna göre A, B ve AB kan grubunu taşıyanların 0 kan grubuna sahip olanlara göre daha az mide kanserine tutulduğu neticeyi ortaya çıktı.

Elbette ki bu neticelere göre 0 kan grubu dışındakiler hastalık tehlikeyi taşımıyor demek anlamına gelmiyor. Elbette burada beslenme, spor alışkanlığı hatta bir hayli etmen de devreye giriyor.

Eski araştırmalara göre de tüm kanser cinslerinde özellikle Ab, A, B kan gruplarına karşı büyük bir ilgi duyulduğu talihli kan grubunun ise 0 grubu olduğu söylenmiş bulunmaktaydı.

Göğüs kanseri mevzusunda 0 ve B grubuna sahip olanların daha fazla rehabilitasyon mevzusunda daha rahat bir biçimde cevap aldıkları ve süratli bir iyileşme kaydoldukları söylenirken beyin urlarında A ve AB gruplarının daha fazla bu hastalığa tutulduğu söylenmiş bulunmaktadır.

Bu arada talihli kan grubu mevzusunda yapılan bir başka araştırmaya göre lenf ve lösemi kanseri hastalıklarında da 0 grubu kana sahip bireylerin bu stil hastalıklara karşı daha kısmetsiz olduğu net bir biçimde söylenmiş bulunuyor.

Ten kanseri de yeniden 0 grubu kan grubundaki insanları daha fazla kasvete sokan hastalık olarak öğreniliyor. Kısacası bir çok hastalık göz önünde bulundurulduğunda 0 grubu gerçekten de çok kısmetsiz görünüyor.

A Rh (+) POZİTİF A B Ab 0 kan grupu şanşlı kan A RH(-) ABh (+) ABh (-) kan grupları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diş sağlığı için
Diş sağlığı için
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı
Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı